Kolib see värk

Tere.

Eesti internetimaastikul on asjalood nüüd sellised, et domeeni pri.ee eest soovitakse kasseerida sama palju seda samust kui .ee eest. Kuna minu puhul on ilmselgelt tegemist kröösusega, siis sellest tingituna sai kolitud ümber aadressile http://sulev.org/. Jätke meelde see aadress, seal jätkan ma kajalasse injekteerimist. Samuti on mul välja pakkuda auhind inimesele, kes suudab välja lugeda päises oleva ribakoodi sisu. Auhinnaks on tasuta pilet 2011. aasta Riigikogu valimistele. Kuulmiseni.

7 kommentaari to “Kolib see värk”

 1. Allan Says:

  On uut produktsiooni ka lähiajal oodata? 🙂

 2. Sulev Says:

  ma ise loodan küll hetkel

 3. Raimo Says:

  Kui ribakoodi skännimise all on silmas peetud, et mis seal kirjas on, siis vastus on:

  Type: CODE128
  Value: Sulevi Videoleotiste Kajala

  🙂

  Hullult geniaalne mõte on salvestada reisielamused liikuva pildina kasutades selleks tavalist fotokat. Väga hästi on välja kukkunud. Ootan põnevusega uusi videosid.

 4. Sulev Says:

  See on õige vastus, Raimo. Õnnitlused. Auhinnale võid järgi minna 6. märtsil oma valimispiirkonna jaoskonda ja isikliku dokumendi esitamisel saad automaatselt oma auhinna kätte.

 5. Vin Says:

  Sulev.org portaali esindajaid oli näha Fast and Furious 5 filmi esilinastusel.
  Kas tegid filmile kaastööd ja kui jah siis mis klipid?
  Lõpuks hakkab eesti talent ka välismaale välja imbuma.
  Jumal tänatud.

 6. Snuff Says:

  Vähe sellest, pärast esilinastust käis veel 2 korda seda vaatamas. Ilmselt on oodata nii mõnigi analoogne kaader SulProdukt märkidega.

 7. Sulev Says:

  Tõesti, kuulujuttudel on tõepõhi all. 15min tagasi sai Valli baaris allkirjastatud leping seoses Fast and Furious 6 filmimisega. Pooled filmivõtted toimuvad Nõmme kitsastel tänavatel ja hr. Diesel juba õpib hetkel mõningaid karme eestikeelseid tsitaate: “Ma tean, mida sa tunned, ma olen Abja-Paluojas käinud” jms